150-річниця від дня народження Лесі Українки

Дата: 25.02.2021 16:30

25 лютого в Україні відзначається 150-річниця від дня народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладачки, культурної діячки. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості.

У Нижньодуванській бібліотеці пройшов музично - поетичний зорепад «Зустріч з Лесею» присвячений її ювілею. Слухачі мали змогу перейнятися багатогранним творчим і життєвим шляхом української поетеси, її жагою до життя, героїзмом, безмежно міцною силою волі.

В ході зустрічі прозвучали поезії: "Надія", "Без надії сподіваюсь", "Хто вам сказав, що я слабка", Хотіла б я піснею стати", " Була весна…" у виконанні учнів 8 класу. З задоволенням послухали декламування професійних акторів та порівняли класичне і сучасне музичне виконання творів на слова Лесі Українки.

Захід допоміг зазирнути у різнобарвний творчий світ славетної українки, доторкнутися до потаємних глибин її поетичної душі.