Привітання з 8 Березня

Дата: 02.03.2021 08:43

Напередодні міжнародного жіночого дня хочеться звернутися з теплими словами до дорогих, шановних, прекрасних, чудових жінок. Здавна весна асоціювалася з жінкою, адже і весна, і жінка – це тепло, це радість, це початок нового, це втілення усього прекрасного на нашій землі. Дорогі жінки, зі святом Вас! Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть в світ злагоду, любов і добро. Бажаю Вам завжди бути здоровими, щасливими, оточеними турботою і ніжністю. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрішньому дні, а життя буде сповнене яскравих та емоційних фарб. І щоб не лише на 8 Березня, а й протягом всього життя доля дарувала приємні сюрпризи, квіти, усмішки і гарний настрій!

З повагою – Нижньодуванський селищний голова                            Сергій КОРОЩЕНКО