З Днем землевпорядника!

Дата: 12.03.2021 14:05

Професійне свято – День землевпорядника - відзначається в Україні щорічно у другу суботу березня з 1999 року. Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

Нижньодуванська селищна рада щиро вітає всіх землевпорядників громади з професійним святом! Прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту й злагоди у сім’ях, натхненної, плідної праці та нових успіхів у обраній справі!