ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області»

Дата: 16.03.2021 09:21

ОГОЛОШЕННЯ

Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області оголошує конкурс на посаду директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області».

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• бути громадянином України;
  • мати повну вищу освіту ступеня не нижче магістра або спеціаліста;
  • мати стаж роботи у соціальній сфері не менше трьох років;
  • мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільно володіти державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії та/або надсилають електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-копію трудової книжки чи інших документів, що засвідчують досвід роботи у соціальній сфері не менше трьох років на момент їх подання;

-довідку про відсутність судимості;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

- перспективний план розвитку надавача соціальних послуг.

Особа може подати інші документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Документи приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Нижньодуванської селищної ради до 30 березня 2021 р. за адресою: 92612, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вулиця Каштанова, 79.

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі паспортист Нижньодуванської селищної ради Павленко Олена Іванівна.

Довідки за телефоном (06471) 98-2-36.