З Днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2021 15:19

В 2021 році День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення припадає на 21 березня. Щиро вітаємо комунальне підпрємство "Нижньодуванський благоустрій" з професійним святом! Дякуємо Вам за Вашу роботу, за благоустрій нашої території! Упевнені, що Ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя наших жителів, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб та розширення асортименту послуг. Зичимо Вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань!

Возможно, это изображение (1 человек, цветок и на открытом воздухе)