Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Навчальна програма “Академія громадського активізму”

Дата: 26.03.2021 14:08
Кількість переглядів: 159

Цим листом хотіли би поінформувати вас про  нову безкоштовну навчальну програму для лідерів громадського сектору Донецької, Луганської та Херсонської областей, яка має назву “Академія громадського активізму” і впроваджується Фондом Східна Європа спільно з ГО “Інтерньюз-Україна” за підтримки проєкту USAID “Демократичне врядування у Східній Україні”. 

 

Учасниками Програми можуть стати як активісти  організацій громадянського суспільства (ОМС), члени громадських рад, інших консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також місцеві депутати та працівники виконавчих органів громад.

Для представників ОМС, Академія пропонує можливість безкоштовного навчання у кращих фахівців із фандрейзингу, проєктного менеджменту, комунікацій і стратегічного планування; консультації досвідчених коучів та менторів, а також сертифікат після завершення навчання. Навчання проходитиме в онлайн-форматі за гнучким графіком.

Для місцевих територіальних громад користь від програми може мати як прямий, так і опосередкований  вплив:

-          В цілому Академія має на меті посилення організаційної, інституційної та комунікаційної спроможності місцевих організацій громадянського суспільства.

-          У подальшому випускники Академії – місцеві активісти та інші представників ОГС,  керівники або члени громадських рад, інших консультативно-дорадчих органів при органах виконавчої влади -  можуть бути залучені до розробки та реалізації місцевих / регіональних програм соціально-економічного розвитку та цільових програм, спрямованих на розвиток окремих галузей або розв’язання актуальних для громади проблем.

-          Гранти (до 200 000 грн) на реалізацію місцевих ініціатив та проєктів та комунікаційні ваучери, які можуть отримати громадські організації та коаліції, сформовані учасниками, в межах програми та на умовах конкурсу, можуть стати доповненням  до місцевих/регіональних програм місцевого бюджету.

Будемо вдячні за ваше сприяння у поширенні інформації  про набір до Академії громадського активізму у вашій громаді.

Принагідно інформуємо, що конкурсний набір триває до 31 березня 2021 включно.

Стати учасником програми дуже просто – варто лише заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/2OzLmCu

 

Більше інформації про навчальну програму: http://civicleadershipacademy.in.ua

Детальніше про Академію: http://bit.ly/3cZQslW

Промо-відео про навчальну програму: https://bit.ly/3rRti5B


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора