Весняна толока!

Дата: 31.03.2021 11:44

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Нижньодуванської громади! Щовесни ми долучаємося до всеукраїнської акції «За чисте довкілля», то ж, для забезпечення екологічного благополуччя жителів громади, збереження та збільшення зон зелених насаджень, підтримки чистоти і порядку в громаді, запрошуємо Вас долучитись до низки заходів по прибиранню території громади у квітні 2021 року, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за Вами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях, господарських територіях. Точна дата загальної толоки буде оголошена пузніше.