Пройшов конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 05.04.2021 15:09

01 квітня пройшов конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області». Для участі в конкурсі заяву подав 1 кандидат. Відповідно до рішення конкурсної комісії від 31.03.2021 року до участі в конкурсі допущений Вовк Олександр Леонідович. 01.04.2021 р. Олександр Леонідович показав презентацію та відповів на поставлені запитання. Рішення конкурсної комісії: Вовка Олександра Леонідовича вважати таким, що склав іспит та пройшов співбесіду як кандидат на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області».