Засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості

Дата: 05.04.2021 15:31

02 квітня 2021 року пройшло засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. На порядок денний було поставлено 2 питання: звіт начальника Сватівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Луганській області Кириленка Олександра Миколайовича за результатами роботи поліції за 1 квартал 2021 року; підготовка подачі проєктів на грантовий конкурс, що стартує вже в квітні-травні 2021 року.

На засіданні був представлений оновлений склад Робочої групи. Спеціаліст із соціальної мобілізації ПРООН Аліна Лєбєдєва розповіла для нових членів Робочої групи принцип співпраці з Нижньодуванською громадою. З ініціативною пропозицією від Новочервоненського старостинського округу виступила Олена Сучок. Пропозицію щодо створення "клубу здоров’я" на базі Новочервоненського ліцею прийняли одноголосно. До оголошення грантового конкурсу ще є певний час, тому будемо працювати над створенням інших проєктів, ідеї яких були озвучені на засіданні.