ГРОМАДА ЗАПРОШУЄ ЛІКАРЯ !

Дата: 06.04.2021 11:41

В травні 2017 року було утворено Нижньодуванську об’єднану територіальну громаду Сватівського району Луганської області.

У складі громади 17 населених пунктів, в яких мешкає 4952 чол.

На території громади функціонують:

-школа-6;

-дитячий садочок-2;

-амбулаторія-1;

-фельдшерський пункт-7;

-міський будинок культури-1;

-сільський клуб-2;

-сільський будинок культури-4;

-бібліотека-6;

-дитячо-юнацька спортивна школа-1.

Центр громади розташовано у смт Нижня Дуванка (1849 чол.), яке засновано у 1732 році та знаходиться на відстані 25 км від залізничної станції «Сватове».

В лікарській амбулаторії смт Нижня Дуванка насьогодні вакантна посада лікаря.

Спеціаліст (загальної практики-сімейної медицини, або терапевт), який висловить бажання приїхати на роботу до вищезгаданої амбулаторії буде забезпечений житлом (з відповідним переліком підсобних приміщень) та земельною ділянкою.

смт Нижня Дуванка - це газифіковане селище, де споконвіку мешкають доброзичливі, працьовиті, спокійні та поважні селяни, які дуже бажають мати лікаря у своєму селищі.

З пропозиціями щодо працевлаштування звертатися до директора КНП «Нижньодуванська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сватівського району Луганської області Юрія Репи за телефонами: (06471) 98203, 0504268983 або на електронну пошту nd.hsptl@gmail.com, а також на ім’я Нижньодуванського селищного голови Сергія Корощенка на електронну адресу громади n.duvanka@gmail.com.