Заходи у сфері протидії торгівлі людьми В Нижньодуванській громаді

Дата: 08.04.2021 08:18

З метою налагодження співпраці в напрямку протидії торгівлі людьми у Нижньодуванській територіальній громаді відбулась он-лайн зустріч з експертом-консультантом проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Тридубом Ігорем.

Торгівля людьми - це тяжкий кримінальний злочин, є грубим порушенням прав людини та в своїй суті несе загрозу національній безпеці країни. Ця проблема залишається однією з найгостріших в Україні у зв’язку із складною економічною ситуацією, збройним конфліктом на сході України та запровадження карантинних заходів через COVID-19.

Більшість громадян навіть не підозрюють, що постраждали від торгівлі людьми, тому не звертаються по допомогу, а інколи просто не знають куди звертатися.

Крім налагодження співпраці з Нижньодуванською ТГ експерт ОБСЄ мав на меті сприяти посиленню координації діяльності структур, які здійснюють заходи  з протидії торгівлі людьми, надання рекомендацій щодо ефективної та якісної допомоги можливим постраждалим від торгівлі людьми, консультувати з розробки та проведенні заходів з попередження торгівлі людьми для населення громади.

Участь в робочій групі прийняли: секретар ради Лариса Давиденко та в.о. директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області» Елла Вовк.

У подальшому планується продовжити співпрацю між ОБСЄ та Нижньодуванської ТГ в напрямку протидії торгівлі людьми.