35-річниця Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 08:09

З 2003 року 26 квітня вважається Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. 26 квітня – є днем вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Цього року ми відзначаємо 35-річницю з дня великої Чорнобильської трагедії. Вітаю усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Нижньодуванської громади з Днем вшанування їхнього подвигу! В цей великий день хочеться згадати кожного нашого земляка: Свергун Євген Васильович, Люльченко Василь Миколайович, Стешенко Олександр Андрійович, Кондратенко Олександр Миколайович, Савельєв Федір Іванович, Сучок Володимир Іванович, Пономарьов Дмитро Григорович, Халявка Микола Іванович, Гребенюк Микола Григорович, Любченко Василь Іванович, Твердохліб Анатолій Степанович, Усик Володимир Михайлович, Ціпко Володимир Дмитрович, Борецький Сергій Григорович, Семененко Микола Анатолійович, Кожушко Василь Миколайович.

Шановні ліквідатори, щиро бажаю всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З повагою - Нижньодуванський селищний голова Сергій Корощенко.