Зі святом Великодня!

Дата: 01.05.2021 19:46

Дорогі земляки! Шановна Нижньодуванська громада! Напередодні великого свята Пасхи дозвольте привітати всіх нас з цим прекрасним, світлим днем Великодня, адже Великдень – одне з найулюбленіших свят українців. Після святкової літургії у храмі, за столом збирається вся родина, аби відзначити Світле Христове Воскресіння. Але Великдень 2021 року, як і минулий, є особливим. Через запроваджені карантинні заходи не всі люди мають змогу навідати близьких, як це було у попередні роки. Та в сучасному світі є безліч варіантів почутися та побачитися з найріднішими в режимі онлайн. Вже другий рік поспіль весь світ бореться зі страшним вірусом, який, нажаль, не оминув і нас. То ж в ці святкові дні дозвольте побажати найголовнішого – здоров’я! Хай янгол-охоронець вберігає нас від усяких бід і негараздів. Бажаю щастя, успіхів, радісних днів, миру і злагоди, добробуту та Божої ласки на тривале життя. Частіше звертаймось до Господа з подячними словами за всі добродіяння, якими щораз користуємось. Прийміть мої щирі вітання з Великоднем і радо зустрічаймо Паску Господню, бо Ісус Христос воскрес! Радіймо!

З повагою – Нижньодуванський селищний голова Сергій КОРОЩЕНКО.