Привітання з Днем Перемоги

Дата: 07.05.2021 16:01

Дорогі ветерани, діти війни, шановні жителі Нижньодуванської громади! Прийміть найщиріщі вітання зі святом Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні а також Днем пам’яті та примирення! 9 травня назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, героїзму наших українців, які ціною свого життя подарували життя нам. Саме завдяки цим відважним людям, які йшли на фронт у Другу світову війну, ми з вами зустрічаємо 76-ту мирну весну, і це велике свято для українського народу, в якому переплелись біль утрати та радість перемоги.

День Перемоги - одне з найважливіших свят для України та для кожного з нас. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру, перемогу добра над злом, життя над смертю. Та на превеликий жаль, наша країна й наразі переживає нелегкі часи, ми знову маємо відстоювати своє право на життя, свободу та цілісність. Тому бажаю всім тим, хто бореться за Україну на Сході бадьорості духу, міцного здоров’я, оптимізму та активного довголіття!

В Нижньодуванській громаді проживають ветерани, які пройшли війну, які  й донині вражають нас своєю стійкістю, мужністю і самовідданістю, які пройшли те страшне пекло на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги. То ж, низький уклін Вам, шановні ветерани Другої світової війни, за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради кращого життя потомків! Бажаю всім міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя, хай у родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Шановна громадо, зі святом! З 76-ю річницею перемоги над фашизмом! Від щирого серця бажаю Вам та Вашим родинам здоров'я, благополуччя, миру та процвітання в рідній, незалежній Україні!

Честь і слава живим героям! Вічна пам'ять загиблим воїнам!

З повагою - Нижньодуванський селищний голова Сергій КОРОЩЕНКО.