Мітинг в честь 76 річниці з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 10.05.2021 13:44

76 років віддаляє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни та принесли свободу рідній країні - не підвладний часу. 9 травня біля Меморіалу Слави в смт Нижня Дуванка відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій святовій війні. З поздоровленням виступили голова Нижньодуванської селищної ради Сергій Корощенко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олена Шевченко, настоятель храму Олександра Невського протоієрей Георгій. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів. Квітами та словами вдячності привітали ветерана війни, жінку, яка пережила все страхіття того кривавого часу - Марію Петрівну Тарашевську. Вона звернулася до присутніх зі словами вдячності та побажаннями миру на нашій Землі, здоров’я та добра.

До Меморіалу Слави були покладені квіти та вінки воїнам, чиє життя було і залишається прикладом великого подвигу, героїзму та мужності!

Ми ніколи не забудемо всіх батьків, дідів та прадідів, які ціною свого життя подарували нам майбутнє! Слава живим ветеранам, вічна пам’ять загиблим захисникам Вітчизни! З Днем Перемоги!