Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2021 08:14

Останній дзвоник - це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. По-особливому урочистий цей день і для батьків та вчителів, адже вони разом із випускниками пройшли роки шкільного життя, раділи успіхам, переймалися невдачами. Тому, дорогі діти, цінуйте їхню любов і підтримку. Наразі перед Вами відкриваються всі дороги, і яку Ви оберите, та й буде Вас вести усе життя. Тому зробіть правильний вибір і хай Бог Вас вберігає від помилок.

Дорогі школярі, які переходять у наступні класи! Бажаю Вам всім вдалих літніх відпочинків, теплого сонця та багато радості. Бажаю провести літні канікули так, щоб  повернувшись восени за шкільні парти, вам було про що розповісти друзям та вчителям.

Цей навчальний рік ми закінчуємо дистанційно. Дорогі вчителі та батьки, велика подяка Вам за Вашу невтомну працю, адже дистанційне навчання потребує сил, знань та витримки. Ви вклали в своїх дітей і душу, і серце, і знання. Своєю любов’ю та невтомною працею допомогли пізнавати світ, прищеплювати найвищі моральні цінності.

Всі ліцеї Нижньодуванської громади вітаю зі святом останнього дзвоника! Всім щасливого літа, приємних вражень, міцного здоров’я та вдалого відпочинку!

З повагою –            Нижньодуванський селищний голова Сергій КОРОЩЕНКО