Щодо отримання пенсій через Укрпошту

  • 412

Луганська дирекція АТ «Укрпошта» повідомляє наступне

26.05.2021 р. прийнято Постанову № 546, якою передбачено, що примусове переведення пенсіонерів на отримання пенсій на банківські картки, яке планувалося з 1 вересня 2021 р. скасовано. Відтепер пенсіонери мають змогу самостійно обирати, де їм обслуговуватись – в банку чи в Укрпошті.

При виплаті пенсій та соцдопомог у випадках, коли одержувач отримує кошти через банківські установи з  місцем проживання, - оплата доставки пенсій і допомог здійснюється за рахунок клієнта. Доставка ж Укрпоштою додому – безкоштовна.

Для тих пенсіонерів, кого за цей час невизначеності змусили перейти на картку, пенсіонер для отримання пенсії через Укрпошту має подати відповідну заяву до пенсійного фонду. Подати заяву до ПФУ щодо зміни способу отримання пенсій можна особисто або відправивши пакет документів поштою. Зразки заяв можна знайти у відділеннях Укрпошти.

Окрім цього, 19.05.2021 Постановою 505 внесено зміни до Порядку призначення субсидій – передбачено автоматичний перерахунок субсидій. Тобто всі одержувачі субсидій, які отримували субсидії через пошту, і надалі можуть отримувати її через пошту. Крім тих категорій домогосподарств, яким субсидія надавалася:

  • у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб; індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи;
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.  
Інші новини

Всі новини