Онлайн-нарада з питань Бюджету участі - 2021

Дата: 18.06.2021 08:53

17 червня 2021 р. пройшло онлайн-засідання з питань Бюджету участі Нижньодуванської селищної ради – 2021, на якому були присутні старости та автори проєктів Бюджету участі. Координаторка ПРООН Світлана Агаджанян поділилася досвідом Дружківської громади з написання проєктів, їх реалізації, співпраці з різними донорами та місцевою владою. Для Нижньодуванської громади цей приклад – поштовх до втілення нових ідей, розуміння необхідності у створенні громадських організацій на всіх територіях громади. Засідання пройшло доволі жваво та цікаво, всі присутні висловлювали свої думки, активно брали участь в обговоренні. Дякуємо пані Світлані за таку нагоду поспілкуватися на доволі необхідну для нашої громади тему, дякуємо за поради та підтримку у конкурсі!

Нагадаємо, що до 01 липня триває голосування за проєкти. Залишається вже небагато часу до визначення переможців конкурсу. Шановні мешканці громади, приходьте до пунктів голосування та підтримуйте проєкти, за які вболіваєте!