З Днем фермера, громадо!

• 308

Шановні фермери Нижньодуванської громади! Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем фермера! В усі часи, як повелося з давніх-давен, сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих фермерських справ. Бути фермером сьогодні  - авторитетно,  престижно й почесно. Служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишається взірцем для багатьох. Нижньодуванська громада багата на фермерів. У нас є і фермерські господарства, і одноосібники, які з однаковою любов’ю працюють на українській землі. Тому дозвольте всіх Вас, шановні фермери, поздоровити з Вашим професійним святом! Хай обходять Вас стороною природні стихії, хай стигне золоте колосся на полях, хай радує око стигле насіння соняшника. Бажаю всім Вам добротних ужинків, фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього та  душевного задоволення від улюбленої справи. Нехай свята хліборобська праця продовжує приносити Вам  шану від людей і добробут людині. Зі святом!

З повагою - Нижньодуванської селищний голова                         Сергій КОРОЩЕНКО