З Днем Конституції України!

Дата: 25.06.2021 12:26

Напередодні державного свята Нижньодуванська громада відзначила концертною програмою за участі всіх творчих колективів громади День Конституції України. На свято завітали почесні гості – голова Сватівської районної державної адміністрації Олег Клименчуков та голова Сватівської районної ради Людмила Русанова. Зі словами привітань до присутніх гостей звернувся голова Нижньодуванської селищної ради Сергій Корощенко та шановні гості.

Відзнаками Сватівської райдержадміністрації та Сватівської районної ради за високий професіоналізм, сумлінну плідну працю, вагомі трудові досягнення, активну громадську позицію та з нагоди 25-ї річниці Конституції України було нагороджено Федора  Ріпу - начальника Сватівського районного відділу 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, Віталія Кушнарьова - співробітника Сватівського районного відділу 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, Василя Міська - директора Оборотнівського сільського будинку культури Нижньодуванської селищної ради, Віталія Заярного - директора Нижньодуванської  дитячо-юнацької  спортивної школи Нижньодуванської селищної ради. Указом Президента України мешканку Нижньодуванської громади  Новік Олені Олександрівні, матері 5 дітей за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей присвоєно почесне звання  - "Мати - героїня".

Присутні гості насолодилися неперевершаною концертною програмою від працівників всіх клубних установ Нижньодуванської громади. Зі святом, шановні жителі нашої громади, з Днем Конституції України!