Увага! Збори громадян з питання розподілу земельних ділянок

• 141

23 липня 2021 року у сільському Будинку Культури с. Тарасівка о 9.00  відбудуться збори громадян – власників сертифікатів на земельні частки (паї) по розподілу шляхом жеребкування  земельних часток (паїв) сіножатей та пасовищ між громадянами, що мають право на земельні частки (паї) із земель колишнього КСП ім. Леніна, розташованих на території  Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області(колишня Тарасівська сільська рада) .

При собі необхідно мати документи: паспорт, ідентифікаційний код, сертифікат на земельну частку (пай) або інші документи, що посвідчують право на земельну частку (пай) (свідоцтво про право на спадщину, договір дарування та інш.), документи, що посвідчують зміну прізвища власника сертифікату (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу та інш.).

Інші оголошення

Всі оголошення