УВАГА КОНКУРС!!!

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новочервоненського сільського будинку культури Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новочервоненського сільського будинку культури Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області, який знаходиться за адресою: Луганська область, Троїцький район, с. Новочервоне, вулиця Садова, будинок 10.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• бути громадянином України;
  • мати повну вищу освіту;
  • мати стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
  • мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільно володіти державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копію документа про вищу освіту;

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи  у сфері культури не менше трьох років на момент їх подання;

-довідку про відсутність судимості;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-два рекомендаційні листи довільної форми.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Нижньодуванської селищної ради  за адресою: 92612, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вулиця Каштанова, 65

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньодуванської селищної ради Медведенко Маргарита Георгіївна.

Довідки за телефоном (050) 86 – 95 - 971

Інші оголошення