З Днем народження!

• 683

29 серпня святкує свій День народження голова Нижньодуванської селищної ради Сергій Корощенко. Колектив Нижньодуванської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет щиро вітає Вас, Сергію Вікторовичу з Вашим особливим днем! Дозвольте від щирого серця побажати Вам міцного здоров’я, щасливого довголіття, натхнення і успіху у Вашій нелегкій справі. Ви, як новообраний голова вже дооб’єднаної громади, взяли на себе важкий тягар бути керівником, наставником і прикладом для інших. Наша громада під Вашим вмілим керівництвом сподівається на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить не лише від Вас, а від кожного жителя нашої громади – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. Успіх будь-якої справи залежить, звичайно від керівника, але без команди, без підтримки одне одного, жодна справа не стане успішною. Ми, як працівники Нижньодуванської селищної ради, будемо намагатися підтримувати Вас у всіх починаннях, бути Вам надійною опорою, достойно виконувати покладені на нас обов’язки. В цей святковий день ми всією нашою командою вітаємо Вас, шановний пане голово, з Днем народження і зичимо тільки добра, тільки сонячних днів, невичерпної енергії, любові та злагоди у родинному колі. І нехай всі найщиріші побажання у цей день подарують Вам невичерпну наснагу на нові досягнення!

З повагою – колектив Нижньодуванської селищної ради