З Днем усиновлення

Дата: 30.09.2021 09:21

30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Вітаємо з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників. Бажаємо батькам і діткам міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові. Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним.