Конкурс на заміщення вакантної посади директора Тарасівського ліцею

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора Тарасівського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області

Нижньодуванська селищна рада Сватівського району Луганської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Тарасівського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області, який знаходиться за адресою: Луганська область, Троїцький район, с. Тарасівка, вул. Центральна, 72.

Претенденти на заміщення зазначеної посади повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

• бути громадянином України;
  • мати повну вищу освіту ступеня не нижче магістра;
  • мати стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільно володіти державною мовою.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-довідку про відсутність судимості;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб-сайті Нижньодуванської селищної ради до 02 листопада 2021 р. за адресою: 92612, Луганська область, Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вулиця Каштанова, 65

Після закінчення строку подачі документів кандидатів буде повідомлено про місце і час проведення конкурсного відбору.

Уповноважена особа з надання інформації про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньодуванської селищної ради Верховод Світлана Юріївна.

Довідки за телефоном 050 861 31 18.

Інші оголошення

Всі оголошення