З Днем захисника України!

Дата: 13.10.2021 08:12

14 жовтня Україна відзначає потрійне свято - День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці! Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. День захисника України – свято, що стало одним із найдорожчих для нашого народу, загартованого в боях за свою незалежність і свободу. В цей особливий день висловлюємо щирі слова вдячності та шани захисникам за самовіддане та жертовне служіння Україні. З сумом та жалобою згадаймо тим, хто віддав життя за нашу державу.  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом, бажаю усім нам мирного неба над головою. Зичу родинного благополуччя, міцного здоров’я, успіхів у всіх справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, міцного та надійного тилу! І нехай кожен день несе тільки радість!

З повагою - Нижньодуванський селищний голова                                Сергій КОРОЩЕНКО