Щодо реалізації проєкту «Розвиток Сватівської та Нижьодуванської громад через створення проєктного офісу»

• 456

Повідомляємо, що 4 листопада 2021 року в рамках реалізації проєкту «Розвиток Сватівської та Нижьодуванської громад через створення проєктного офісу» підписано меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є покращення соціально-економічного стану Сватівської територіальної громади та Нижньодуванської територіальної громади шляхом залучення до співробітництва громадських організацій та органів місцевого самоврядування, розвиток проєктного менеджменту, розробки та реалізації інвестиційних та грантових проєктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги, інших міжнародних фінансових установ та організацій, коштів місцевого та державного бюджетів тощо

Слідкуйте за ходом реалізації проєкту на сайтах громадської організації та громад-партнерів.

Для довідки:

Проєкт «Розвиток Сватівської та Нижьодуванської громад через створення проєктного офісу» реалізується ГО «ОСВІТНЬО-ПРАВОЗАХИСНА ФУНДАЦІЯ «ПРАВОСВІТ» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія - Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН:  Програма розвитку ООН (ПРООН). Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок(ООН Жінки).Фонд ООН у галузі народонаселення (UFNPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.