Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Нижньодуванській амбулаторії загальної практики сімейної медицини"

• 438

Комунальне некомерційне підприємство «Нижньодуванська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Сватівського району Луганської області приймає участь в субпроєкті № 19-44-20 «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у Нижньодуванській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, смт Нижня Дуванка, Сватівський район, Луганська область/KFW». 23 вересня 2020 року був підписаний Меморандум про співпрацю за субпроєктом. Наразі виготовлена проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу та оголошено процедуру торгів на визначення підрядної організації. В рамках проєкту КНП «Нижньодуванська АЗПСМ» отримало чималу благодійну допомогу у вигляді:

• Масок одноразових;
  • Бахіл;
  • Халатів ізоляційних;
  • Окулярів;
  • Швидких тестів на визначення антигена COVID-19;
  • Швидких тестів для виявлення антитіл до ВІЛ-1 і ВІЛ-2;
  • Швидких тестів для визначення HBsAg гепатиту В;
  • Швидких тестів для визначення Тропоніну 1;
  • Інфрачервоних термометрів;
  • Тонометрів;
  • Пульсоксиметрів;
  • Небулайзерів;
  • Цифрового стетоскопа;
  • Мішків Амбу;
  • Дефібрилятора;
  • Утилізаторів медичних голок.

Керівництво КНП «Нижньодуванська АЗПСМ» висловлює велику подяку від імені медичних працівників та жителів Нижньодуванської громади за суттєвий внесок в покращення медичної допомоги хворим.