До Нижньодуванської територіальної громади завітала команда Національного музею Голодомору - геноциду

• 15

28 вересня 2021 року до Нижньодуванської територіальної громади завітала команда Національного музею Голодомору - геноциду, яка збирала історії очевидців голодомору 1932-33-го років. Зібрані інтерв’ю розмістять на онлайн - платформі музею.

Проведено 5 експедицій до 10 областей України. Записувалися свідчення жертв геноциду, місцевих краєзнавців, які досліджували в кожному окремому регіоні тему голодомору - геноциду.

На основі записаних інтерв’ю буде створено 10 основних медійних відеоісторій та лонгрідів. Також усі свідчення будуть оцифровані та оприлюднені на онлайн - платформі музею.

Презентувати відзняті цьогоріч історії жителів України обіцяють наприкінці жовтня.

Місцевими краєзнавцями Нижньодуванської територіальної громади виступили Вдовін Олександр Анатолійович  (вчитель історії та правознавства Нижньодуванського ліцею)  та Стешенко Василь Данилович (колишній директор Нижньодуванської ЗОШ І – ІІІ ступенів, вчитель історії, пенсіонер).

Національний музей Голодомору – геноциду (м. Київ)

Тарашевська Марія Петрівна

Дьомінова Віра Максимівна