• 19

З 25 квітня 2021 року стартував І етап обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтва та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України», який проводиться один раз на два роки.

Організаторами Огляду-конкурсу виступають Управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОДА та Луганський обласний центр народної творчості.

Огляд-конкурс є підбиттям підсумків роботи творчих самодіяльних колективів сільських, селищних, міських рад. Аматорські та мистецькі колективи закладів культури  області звітують перед громадою про досягнення за останні 2 роки під гаслом «Квітчаємо талантами Луганщину свою».

02 жовтня 2021 року в смт Нижня Дуванка відбувся ІІ етап огляду – конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України».

Народні, театральні,  фольклорні, хореографічні, дитячі, інструментальні колективи та солісти гідно представили концертну програму творчих колективів  та окремих учасників.

Майстрині нашої громади продемонстрували чудову  виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва як однієї зі складових традиційного обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України».