Виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій в Новочервоненському ліцеї

• Переглядів: 28

Напередодні Нового року серед учнів Новочервоненського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області  пройшла виставка-конкурс новорічно-різдвяних композицій.

День української писемності та мови

• Переглядів: 18

9 листопада 2021 року Україна святкує День української писемності та мови. Це традиція, яка спрямована на визначення національної ідентичності.  В цей день відбуваються урочистості з нагоди старту Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, оголошується радіодиктант національної єдності.

День відповідальності людини

• Переглядів: 13

Постановою Верховної Ради України від 16 липня 2021 р. в Україні установлено День відповідальності людини, який відзначатиметься щороку 19 жовтня.

День захисників та захисниць України, українського козацтва

• Переглядів: 21

До Дня захисників та захисниць України в Нижньодуванській бібліотеці оформлена книжкова виставка «Твої герої, Україно!». Пройшла  бесіда - діалог «Українська армія - школа мужності» з молодшими користувачами бібліотеки. Під час заходу йшла мова про славних запорожців та  нинішніх військовослужбовців Збройних Сил України, які надійно захищають Україну, мир та спокій нашого народу.  Дітям було презентовано комікс «Пригоди Микитки», в якому головного героя спіткали недитячі труднощі і випробування воєнного часу.

Всесвітній день тварин

• Переглядів: 15

04.10.2021 у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту, так як щодня тварини опиняються на межі зникнення.

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

• Переглядів: 13

28 вересня 2021 року у Сєвєродонецькому обласному фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Участь у заході взяв голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. Привітав освітян Луганщини і директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк, який вручив працівникам освіти Почесні грамоти Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.