Повідомлення оприлюднення проектів

Згідно з вимогами Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, в розділі «регуляторна політика» оприлюднені проекти рішень Нижньодуванської селищної ради: «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Нижньодуванської селищної ради», «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Нижньодуванської селищної ради» та «Про затвердження Порядку виявлення, взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини на територіїНижньодуванської селищної ради» з аналізами регуляторного впливу.

Зауваження та  пропозиції приймаються виконкомом Нижньодуванської селищної ради протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: Сватівський район, смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 79. Спосіб надання зауважень та пропозицій: особисто або поштою.

В.М.Росляк, Нижньодуванський селищний голова