Повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо реорганізації закладів освіти Нижньодуванської селищної ради шляхом приєднання до Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області, створення опорного закладу освіти та обговорення відповідних проектів рішень

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо реорганізації закладів освіти Нижньодуванської селищної ради шляхом приєднання до Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області, створення опорного закладу освіти та обговрення відповідних проектів рішень, що виноситимуться на розгляд Нижньодуванської селищної ради.

Дані проекти рішень будуть розглянуті у разі визнання конкурсною комісією переможцем конкурсу на визначення опорного закладу Нижньодуванський ліцей Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області.

1. Найменування організатора громадського обговоренняНижньодуванська селищна рада.

2. Ініціатор громадського обговорення - робоча група з питань трансформації та розвитку закладів загальної середньої освіти Нижньодуванської селищної ради, склад якої затверджено розпорядженням голови 78 від 05 серпня 2021 року.

3. Мета: врахування думки жителів Нижньодуванської селищної територіальної громади Сватівського району Луганської області та обговрення відповідних проектів рішень, що виноситимуться на розгляд Нижньодуванської селищної ради.

Рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає його засновник (засновники).

Мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади.

Розвиток мережі комунальних початкових шкіл, гімназій забезпечують районні, міські, сільські, селищні ради.

У разі реорганізації чи ліквідації закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

Реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.

4. Строк, місце, час проведення громадських слухань, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – громадські слухання відбудуться:

- у приміщенні Верхньодуванського СБК  (про число та час проведення буде повідомлено додатково);

- у приміщенні Преображенського СБК (про число та час проведення буде повідомлено додатково);

- у приміщенні Оборотнівського СБК (про число та час проведення буде повідомлено додатково);

- у приміщенні Новочервоненського СБК (про число та час проведення буде повідомлено додатково);

- у приміщенні Тарасівського СБК (про число та час проведення буде повідомлено додатково).

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) Нижньодуванська селищна рада, смт Нижня Дуванка, вулиця Каштанова, 79, e-mail: n.duvanka@gmail.com

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

6. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону ініціатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – робоча група з питань трансформації та розвитку закладів загальної середньої освіти Нижньодуванської селищної ради, смт Нижня Дуванка, вулиця Каштанова, 65, e-mail: n-d-osvita@ukr.net

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговоренняШевченко Олена Віталіївнаначальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання щодо реорганізації закладів освіти Нижньодуванської селищної ради шляхом приєднання до Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області та обговрення відповідних проектів рішень, що виноситимуться на розгляд Нижньодуванської селищної ради.