Нижньодуванська громада

Луганська область, Сватівський район

Працівники


Лукащук Наталія Володимирівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Нижньодуванської  селищної ради


Давиденко Лариса Миколаївна

Секретар селищної ради


Чернявський Олексій Пилипович

Староста Новочервоненського старостинського округу


Цікало Олена Вікторівна 

Староста села Преображенне


Кривошлик Олена Володимирівна 

Староста сіл Верхня Дуванка, Лебедівка, Яблунівка, Полтава


Кметик Алла Іванівна 

Староста сіл Оборотнівка, Пилипівка, Софіївка, Наугольне


Кравцова Поліна Василівна

Староста села Тарасівка 


 

Матвієвська Олена Миколаївна

Бухгалтер відділу  освіти, культури, молоді та спорту


Костенко Ірина Анатоліївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності


Бикова Юлія Миколаївна 

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер


Пономарьова Галина Вікторівна

В.о начальника фінансового відділу


Павленко Ольга Вікторівна

Головний спеціаліст фінансового відділу


Лушпа Лариса Володимирівна

Головний спеціаліст фінансового відділу


 

 

Мірошніченко Лариса Іванівна

Спеціаліст I категорії відділу бухгалтерського відділу та звітності


Вовк Елла Петрівна

       Начальник відділу соціального захисту населення


Єнченко Неля Василівна

Спеціаліст відділу соціального захисту населення


                                                                   


Одінцова Іраїда Миколаївна

Діловод Новочервоненського старостинського округу

 


                                                             

                                                  Вербицька Олена Геннадіївна

                                                            Діловод с. Преображенне


                                                               

                                                  Олійник Ганна Юріївна 

                                        

              Діловод с. Верхня Дуванка,

с. Лебедівка, с. Яблунівка, с. Полтава


                                                             

                                                  Надоля Неллі Стефанівна

                        Діловод с. С. Оборотнівка, с. Пилипівка, с. Софіївка,  с. Наугольне


                                                 Головань Олена Сергіївна 

                                                                      Діловод с. Тарасівка

 


Пономарьова Надія Вячеславівна

Діловод Нижньодуванської селищної ради


Семененко Світлана Володимирівна 

Інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних 


 

Єршова Галина Юріївна

Начальник відділу загально- організаційної роботи та правового забезпечення


Шевченко Олена Віталіївна

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту 

Верховод Світлана Юріївна 

Спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту


    Медведенко Маргарита Георгіївна 

Спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту


Хьдьгора Марина Вікторівна

Головний бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту

 


Павленко Олена Іванівна

Паспортист
відділу загально-організаційної роботи та правового забезпечення


Захарова Надія Вікторівна

Спеціаліст-юрисконсульт 


 

Менжинський Сергій Миколайович

 Начальник відділу земельних відносин та містобудування



Лобач Оксана Борисівна

Спеціаліст I категорії- землевпорядник


Єременко Ольга Володимирівна 

Спеціаліст I категорії, землевпорядник


 

Киричок Людмила Анатоліївна

Спеціаліст II категорії, землевпорядник


Бочківська Тетяна Олексіївна

Спеціаліст-землевпорядник


                                                             

                                                 Семененко Анатолій Іванович

                                                                    спеціаліст-землевпорядник


                                                                       

                                               Абдулаєв Вячеслав Володимирович

                                                   оператор комп’ютерного набору


Волкова Тетяна Анатоліївна

Начальник служби у справах дітей


Росляк Віталій Миколайович

Головний спеціаліст з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій


Валієв Романі Курбанович

Водій


Гнилицький Євген Сергійович

водій


                                                       

                                                Шовкун Олексій Олексійович

                                                                 водій 


                                   

                                                   Смалько Юрій Сергійович

                                                                  водій


                                               

                                               Несховайко Сергій Вікторович

                                                                    водій


                                            Пальчик Олександр Олексійович

                                                                     водій


       


Гунченко Сергій Володимирович

 Завідувач господарства


 

Дахненко Олена Петрівна

Прибиральник службових приміщень, двірник


 

Весела Надія Іванівна

Двірник-прибиральник Новочервоненського старостинського округу


Дерун Валентина Пантіліївна

прибиральник (с. Тарасівка)


                                                              Болховецька Тетяна Миколаївна

                                                               прибиральник (с. Верхня Дуванка)


                                                   Вороцянка Ольга Миколаївна

                                                             прибиральник (с. Оборотнівка)


                                                 

               Крупка Любов Іллівна, 0,5 ст

Шимка Тнетяна Анатоліївна 0,5 ст. 

прибиральниці (с. Преображенне)


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора