Загальна інформація

Нижньодуванський заклад загальної середньої освіти I-III ст. знаходиться за адресою смт Нижня Дуванка, вул. Каштанова, 64. В закладі  працює 19 педагогічних працівники та 3 працівники – сумісники    (вчитель української мови та літератури, вчитель музики та керівник гурткової роботи). З числа постійних педагогічних працівників 16 мають вищу, 3 – базову вищу освіту, 4 вчителі мають вищу кваліфікаційну категорію, 1 педпрацівник має звання «Старший учитель», 6 вчителів мають І кваліфікаційну категорію, 3 вчителі – ІІ кваліфікаційну категорію, 9 вчителів мають категорію «спеціаліст». Пріоритетні напрями удосконалення навчально-виховного процесу в школі є:

-     впровадження в практику державного стандарту   до Закону України "Про загальну середню освіту”, передових ідей освітньої реформи та Національної доктрини розвитку освіти в Україні у ХХІ столітті, концепції профільного навчання;

- науково-методичне забезпечення освітньо-кваліфікаційних рівнів педагогічних працівників шкіл округу: всі вчителі мають педагогічну освіту.

-    упровадження інтерактивних технологій навчання;

-    удосконалення педагогічної майстерності вчителів;

-     застосування інноваційних форм контролю за якістю знань, умінь, навичок;

- глибоке вивчення індивідуальних особистостей учнів, із наступною диференціацією навчання і виховання;

-   орієнтація виховної діяльності школи на всебічний розвиток особистості, її здібностей і талантів;

-  активізація національно-патріотичного виховання учнів.

Основні напрямки і зміст діяльності Нижньодуванського ЗЗСО:

1.Сприяння становленню особистості як творця й проектувальника життя, гармонізації та гуманізації стосунків між учнями і педагогами, школою і родиною;

2.Застосування особистісно зорієнтованих технологій, що активізують діяльність учнів на уроці, розкривають їх здібності та можливості.

3. Організація до профільної підготовки учнів та профільне навчання, залучення школярів  до участі в різних інтелектуальних змаганнях та конкурсах .

У школі діє методичний кабінет - інформаційно-аналітичний центр навчально-виховної роботи з докладним банком інформації, яка оптимально охоплює дані про діяльність педагогічного та учнівського колективів.

Це консультаційний центр з усіх навчальних дисциплін, де колеги - предметники можуть ознайомитись з матеріальною базою, творчими надбаннями,   отримати компетентну та ділову пораду, консультацію, рекомендацію.

Учні  щорічно захищають честь школи на районних предметних олімпіадах, де займають призові місця. В закладі постійно покращується матеріально-технічна база.

У школі працює п’ять  бюджетних гуртки:

-         Театральний (керівник Рибальченко В.В.)

-         Екологічний (керівник Тачка О.М.)

-         Гурток декоративно-прикладної творчості (керівник Разинькова О.В.)

-         Художня обробка  деревини (кетрівник Кожушко С.В.)

-          Історичний (керівник Вдовін О.А.)

Крім того, в закладі працюють:

-         літературно-дослідницько-мовознавче товариство «Лексема» (перемога у конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка, підготовка учнів до фестивалю юних поетів та виконавців художнього слова, керівник Смалько Т.І.);

-         англомовний клуб «Глобус» (випуск тематичних стінгазет, керівник Вʼяла В.І.).

В школі проведено ряд заходів, що сприяють підвищенню рівня морально-етичної та естетичної культури учнів.