З метою забезпечення автоматизації процесу призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду відповідно до постанов Кабінету Міністрів України «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» від 23.09.2020 № 859, «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі» від 06.10.2021 № 1040, Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації 05.05.2023 року було проведено навчання у програмному комплексі «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». У вищезазначеному навчанні взяли участь і працівники відділу з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Нижньодуванської селищної військової адміністрації. Наразі територія Нижньодуванської громади тимчасово окупована, тому доступ до ПК «Соціальна громада» обмежено, та після деокупації території, прийом громадян буде здійснюватись відповідно до норм чинного законодавства. Тримаємось та крокуємо разом до Перемоги!