м. Київ, Дарницький район, вул. Поліська, буд. 14

тел. +380995080862

Telegram: https://t.me/ssd_nduv

email: 

Надання консультацій з питань захисту  прав дитини в умовах воєнного стану
Графік: вівторок та четвер з 10:00 до 13:00                                                                                                                                     

 
💪 Війна навчила кожного з нас не ставити життя на паузу, а навпаки, швидше ухвалювати омріяні рішення.  👨‍👩‍👧‍👦 Тому все більше сімей саме зараз, в умовах воєнного часу, цікавляться можливостями усиновлення.

💪 Війна навчила кожного з нас не ставити життя на паузу, а навпаки, швидше ухвалювати омріяні рішення. 👨‍👩‍👧‍👦 Тому все більше сімей саме зараз, в умовах воєнного часу, цікавляться можливостями усиновлення.

  • Переглядів: 5

👶 Працюємо над тим, щоб цей процес відбувався швидше й ефективніше, реагуємо на потреби обставин та часу. Так, 3182 дітей було евакуйовано з України за кордон у складі інституційних закладів, 1880 із них перебувають на обліку для усиновлення. 📑 Тож наразі встановлено спеціальний алгоритм, який дозволяє запустити процедуру усиновлення дитини, тимчасово переміщеної з України. 

⚡️Українські діти прибули в Гаагу розповісти про злочини окупантів

⚡️Українські діти прибули в Гаагу розповісти про злочини окупантів

  • Переглядів: 15

Загалом шестеро дітей. До повернення трьох із них долучалося Мінреінтеграції. Це Вероніка з Харківської області, Іван та Максим із Маріуполя.    Діти прибули з українськими високопосадовцями. Зокрема, з радницею – уповноваженою Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’єю Герасимчук та Уповноваженим ВРУ з прав людини Дмитром Лубінцем. Їхній приїзд має на меті привернути увагу світової спільноти до злочинів, скоєних росією проти українських дітей, і сприяти створенню міжнародної коаліції для їх повернення.    Українська делегація взяла участь у заході Stolen Voices. Він проводиться в межах затвердженого Президентом плану дій Bring Kids Back UA, який координує керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.    Цей візит є потужним нагадуванням про те, що жоден злочин проти дітей не залишиться без покарання, а Україна й надалі докладатиме зусиль для їх повернення.

Тема усиновлення овіяна десятками суспільних упереджень і стереотипів, що лише поглиблюють відстань між дитиною та потенційною родиною. Тому хочемо розвінчати найбільш поширені з них 👇

Тема усиновлення овіяна десятками суспільних упереджень і стереотипів, що лише поглиблюють відстань між дитиною та потенційною родиною. Тому хочемо розвінчати найбільш поширені з них 👇

  • Переглядів: 21

Міф 1: «Я не можу усиновити дитину, бо не перебуваю в шлюбі».  ✅ Шлюб – необов'язкова вимога, адже для того, щоб стати батьками потрібно лише одне - бажання надати дитині любов, підтримку та стабільність, незалежно від цивільного статусу усиновлюючих батьків.    Міф 2: «У мене немає власного житла».  ✅ Навіть якщо усиновлювач орендує житло, а також має стабільний дохід – цього цілком достатньо. Орендоване житло може бути таким же стійким та зручним місцем для росту і розвитку дитини, як і власне житло.    Міф 3: «Я не зможу полюбити чужу дитину».  ✅ Це непростий психологічний процес, тому кандидати проходять курс підготовки з виховання усиновленої дитини, яка допомагає батькам розібратися зі своїми емоціями та очікуваннями. Однак любов може проявитися у різних формах, і стосунки між батьками та усиновленою дитиною можуть поступово розвиватися і посилюватися.    Міф 4: «Усиновлення під час війни заборонене».  ✅ Громадянам України доступне усиновлення у всіх регіонах країни, де відсутні бойові дії. А завдяки електронному сервісу «Дії» окремі процедури усиновлення під час війни навпаки стали простішими.    Міф 5: «Діти із соціальних закладів мають погану спадковість»  ✅ Гену «злочинності» або «наркоманії» не існує. Цей міф базується на неправильному переконанні, що діти, які виростають у соціальних закладах, мають певну негативну спадковість або схильність до проблем. А от любов, турбота та виховання здатні творити дива.    Тут наведено лише кілька спростованих міфів, але їх може бути набагато більше. Важливо відкинути ці стереотипи і дати своєму серцю шанс, оскільки це насправді того варте ❤️

⚡️Розроблено механізм повернення депортованих українських дітей

⚡️Розроблено механізм повернення депортованих українських дітей

  • Переглядів: 32

Під час Ялтинської європейської стратегії Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що розроблено механізм повернення депортованих з окупованих територій українських дітей. 

⚡️Як підтримати дитину у новому навчальному році: поради батькам

⚡️Як підтримати дитину у новому навчальному році: поради батькам

  • Переглядів: 18

Стартував новий навчальний рік, і діти нині потребують особливої підтримки від батьків. У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» розроблено рекомендації, які полегшать школярам процес адаптації.

✨ Урядом України було ухвалено постанову, яка дає змогу подавати документи на призначення допомоги при народженні дитини під час тимчасового перебування за кордоном.

✨ Урядом України було ухвалено постанову, яка дає змогу подавати документи на призначення допомоги при народженні дитини під час тимчасового перебування за кордоном.

  • Переглядів: 17

Відтак, для отримання державної допомоги батькам, які мають зареєстроване місце проживання на території України, необхідно:   ✓ відкрити рахунок в уповноваженому банку для соціальних виплат;   ✓ заповнити заяву про призначення допомоги, форму якої ви можете знайти за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0145-23#Text;   ✓ додати документи, видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку, що засвідчують народження дитини;   ✓ надіслати засобами поштового зв’язку заяву та документи до органу соціального захисту населення за своїм зареєстрованим/задекларованим місцем проживання/перебування в Україні.     🔹 Призначення допомоги здійснюється органами соціального захисту населення, до якого надійшла заява та необхідні документи. Надалі, кошти будуть перераховані на особовий рахунок, відкритий в банківській установі. Термін подачі заяви становить 12 місяців з моменту народження дитини.    📍 Слід зауважити, що така можливість не поширюється на осіб, які перебувають на території держави, яка визнана згідно з законодавством державою-окупантом або державою-агресором відносно України.

Ще один навчальний рік, який розпочався в умовах воєнного стану

Ще один навчальний рік, який розпочався в умовах воєнного стану

  • Переглядів: 14

Батьки школярів, які відвідуватимуть очні заняття у навчальних закладах, мають розповісти дітям, алгоритм дій під час сирен, вивчити головні правила безпеки та обов'язково скласти школяру тривожний рюкзак.