“Право на здоров’я” забезпечує тимчасовий прихисток для ВПО та постраждалих жінок у містах Київ та Ужгород

  • 65

За підтримки міжнародної організації “Право на здоров’я” (HealthRight International) в Україні ВПО та жінки, які постраждали від домашнього насилля можуть отримати тимчасовий прихисток у Соціальній квартирі. Проєкт реалізовано у двох містах: Київ та Ужгород.

Про допомогу:

У Соціальній квартирі для жінок з дітьми “Право на здоров’я” ВПО вагітні й жінки з дітьми, а також ті, що постраждали від сімейного насильства можуть отримати безпечний тимчасовий притулок, життєво важливі соціальні, медичні, а також юридичні послуги. Проєкт реалізується у двох містах: Київ та Ужгород. Клієнтки проживають в обладнаних кімнатах для мам з дітьми. Організатори забезпечують їх харчовими продуктами й засобами гігієни. Є обладнана кухня, душ і пральна машинка. Мультидисциплінарна команда фахівців враховує потреби кожного мешканця Квартири:

Надається комплексна правова, соціальна та психологічна допомогу для подолання складних життєвих обставин в індивідуальній та груповій формах роботи

Допомога отримати медичні послуги, укласти декларацію з сімейним лікарем, забезпечуємо консультації педіатра й гінеколога.

Сприяння в доступі до освітніх послуг для дітей.

Підшуковують варіанти подальшого влаштування жінок в громадах.

Возможно, это изображение 2 человека и текст «pemsacoeoresappok. HR HEALTHRIGHT соцальна квартира для жинок 3 дтьми <<ΠΡΑΒΟ на здоров'я" вдновлюе свою роботу пðд час вйни! надаемо прихисток вагтним жинкам 3 д°тьми y складних життевих обставинах внутршньо перемщеним постраждалим вi̇д домашнього й гендерно зумовленого насильства»