Шановні читачі нашого каналу, радо повідомляємо вас, що завтра в нашому гуманітарному штабі, що розташований за адресою: м.Київ, Дарницький район, вул.Поліська,14 відбудеться дитячий майстерклас з виготовлення пташок-оберігів спрямований на підтримку психологічного здоров’я дітей! У учасників буде можливість поспілкуватися з однолітками, позитивно провести час та власноруч виготовити оберіг «Птах щастя» , які потім будуть їм подаровані. Чекаємо на ваших дітей 21 червня о 12:00! З собою потрібно взяти добрий настрій та позитивні думки!

Возможно, это изображение макраме