З липня 2023 року розпочався прийом дітей Луганської області до державних закладів оздоровлення та відпочинку України, а саме до ДЗ "Дитячий спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій "Прикарпатський" МОЗ України, який приймає дітей у віці від 6-14 років без батьків, пульмонологічного профілю (органи дихання), заклад працює круглий рік, з навчанням дітей в освітній період та розташований в м. Яремча, Івано-Франківської області. Путівки безкоштовні, потрібно лише батькам за свої кошти відвезти та забрати дитину.

Бажаючим звертатися за телефоном: +380662084637.

Возможно, это изображение 6 человек, ребенок и текст