Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Нижньодуванській селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області

Установчі збори для формування складу Молодіжної ради  Нижньодуванській селищній військовій адміністрації відбудуться 08.09.2023 року, початок зборів о 14.00.

Відповідальна особа – Лукащук Наталія Володимирівна, тел. 066 528 0565

Місце проведення – Нижньодуванський гуманітарний штаб в м. Харкові, вул. Данилевського, 38.

Формування складу проводиться відповідно до Положення про Молодіжну раду, затвердженого розпорядженням начальника Нижньодуванської селищної військової адміністрації від 04.08.2023 № 84.

Відповідно до розпорядження начальника Нижньодуванської селищної військової адміністрації від 31.07.2021 № 83 до ініціативної групи включено:

Голова ініціативної групи:

Заступник начальника Нижньодуванської селищної військової адміністрації - Лукащук Наталія Володимирівна

Члени комісії:

В.о. начальника відділу освіти, культури, молоді  та спорту – Жаданова Л.В.;

Начальник Служби у справах дітей – Дуднік Д.С.;

Начальник відділу земельних відносин, архітектури та житлово-комунального господарства - Сініцин О.В.;

Головний спеціаліст з питань діловодства, контролю та звернень громадян - Єршова Г. Ю.;

Голова ГО «Наша родина» - Столяревська Л.І.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається пакет документів:

1. Особиста заява.
  2. Заява з не менше ніж 10 підписами молодих жителів громади (14-35 років), що підтримують кандидатуру.
  3. Копія паспорта громадянина України.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто чи в режимі онлайн присутні на установчих зборах.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 10 календарних днів до їх проведення.

Заяви на участь в установчих зборах приймаються до 06.09.2023 року включно (крім вихідних днів) за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, 38 (Лукащук Наталія Володимирівна) або ел. пошта nduvanka@loga.gov.ua (з позначкою «Молодіжна рада»).

Зразок заяви:                                                Ініціативній групі з підготовки

установчих зборів по обранню

Молодіжної ради при Нижньодуванській

селищній військовій    адміністрації

Заява

Прошу допустити мене до участі в установчих зборах Молодіжної ради при Нижньодуванській селищній військовій адміністрації. Даю згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються:

1.

2.

Дата                                               Підпис                 Прізвище, ім’я, по-батькові

З Положенням про Молодіжну раду можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Нижньодуванської селищної військової адміністрації за посиланням: https://nduvanska-gromada.gov.ua/docs/1459978/