Одноразова матеріальна допомога військовослужбовцям

  • 83

Фото без опису

Відділ з питань забезпечення соціальних та публічних послуг Нижньодуванської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області приймає заяви для надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 10000 грн. учасникам бойових дій, ветеранам війни, військовослужбовцям, які беруть/брали  участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України з 24 лютого 2022 року та по сьогоднішній день, а також мають зареєстроване місце проживання  на території Нижньодуванської громади.

Також передбачено одноразову матеріальну допомогу у розмірі 5000 грн членам родин загиблих (померлих) військовослужбовців, зниклих безвісті та тих, які приймаючи безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України потрапили в полон та мають зареєстроване місце проживання  на території Нижньодуванської громади.

У разі загибелі чи смерті одноразову матеріальну допомогу у розмірі 15000 грн на поховання можуть отримати члени родин загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників/Захисниць України, військовослужбовців,  які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України  та  мали зареєстроване місце проживання на території Нижньодуванської громади.

Учасники бойових дій АТО/ООС, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України з 2014  року та мають зареєстроване місце проживання  на території Нижньодуванської громади мають змогу отримати одноразову матеріальну допомогу у розмірі 3000 грн.

Допомога виплачується в рамках Комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників АТО/ООС, учасників бойових дій, ветеранів війни, військовослужбовців, які беруть/брали  участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України з 24 лютого 2022 року.

Документ розроблений за ініціативою начальника Нижньодуванської селищної військової адміністрації Сергія Корощенко та діє впродовж 2024 року. На його реалізацію за цей час планується спрямувати 650 тисяч гривень з бюджету Нижньодуванської СТГ.

Прийом заяв триває.

Для отримання більш детальної інформації щодо умов та переліку необхідних документів звертайтеся за телефоном: 0668023328.

Інші статті

Всі статті