Історію «лнр» змусять вивчати учнів 5-7 класів окупованої Луганщини, тіла вбитих на півночі Харківщини військових рф звозять до «лнр», загарбники обстріляли Невське – зруйнували три будинки
Історію «лнр» змусять вивчати учнів 5-7 класів окупованої Луганщини, тіла вбитих на півночі Харківщини військових рф звозять до «лнр», загарбники обстріляли Невське – зруйнували три будинки
«Під вогонь ворога потрапили Невське і Куземівка. По селах поцілили з мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Зокрема, у Невському є влучання по території трьох домоволодінь. Усі три будинки зазнали руйнацій різного ступеня», – зазначив Артем Лисогор, очільник Луганщини.
На Куп’янському напрямку противник здійснив 16 атак на позиції наших військ, зокрема, на ділянках Коломийчиха – Стельмахівка, Коломийчиха – Мясожарівка, Ковалівка – Новоєгорівка, Площанка – Макіївка. Успіху загарбники не мають.
На Лиманському напрямку відбито дві атаки росіян на ділянках Червонопопівка – Іванівка та Житлівка – Терни. Втрат позицій не допущено.
На Сіверському напрямку окупанти спробували атакувати від Золотарівки.
Слід зазначити, що на окремих напрямках наші оборонці відновили втрачені раніше позиції та покращили тактичне положення.
Крім того, у зв’язку з активними наступальними діями й зростанням власних втрат ворог почав збільшувати кількість моргів на окупованих територіях.
Додаткові місця зберігання трупів розгортають, переважно, на Луганщині, зокрема, у приміщеннях, які не передбачені для цього. Туди звозять й загиблих на півночі Харківщини російських військових, аби «не травмувати» мешканців бєлгорода чисельними безповоротними втратами.
У Луганську представили макет тритомного підручника з історії так званої «лнр» для учнів 5-7 класів. Обіцяють, що він з'явиться у школах на початку нового навчального року. Видання має охопити різні періоди регіональної історії. Як наголошують автори – «Із найдавніших часів до сьогодення».
Із 1 вересня росіянами будуть впроваджені зміни до викладання курсу історії, згідно з якими на території окупованої Луганщини до обов’язкового вивчення додається розділ із історії «лнр».