Шановні батьки Нижньодуванської територіальної громади!Звертаємо вашу увагу, що на сьогоднішній день, в умовах дії військового стану, для дітей дуже важливе оздоровлення та літній відпочинок!
Шановні батьки Нижньодуванської територіальної громади!Звертаємо вашу увагу, що на сьогоднішній день, в умовах дії військового стану, для дітей дуже важливе оздоровлення та літній відпочинок!
Тож пропонуємо вам приділити декілька хвилин свого часу та ознайомитись з Державною програмою «єОздоровлення». Ця
програма працює за принципом “гроші ходять за дитиною”. У пілотному 2023 році проєкт працював по-новому.Путівки вперше не розподілялися в ручному режимі. Батьки отримували кошти на картку й самостійно оплачували путівку в один із визначених закладів у Карпатах. І вже сьогодні можна з впевненістю сказать, що пілотний 2023 рік показав ефективність такого формату. Майже 2000 дітей з малозабезпечених сімей відпочили без навантаження на сімейний бюджет. Тому у 2024 році програма продовжує масштабуватися.
Як вона працюватиме у 2024?
Як і минулого року, батьки отримуватимуть виплату від держави на рахунок уПриватБанку, який вони мають відкрити спеціально під цю виплату.
За отримані кошти батьки зможуть придбати путівку для дитини саме в той заклад, який вони оберуть самостійно. Обрати можна буде серед закладів, які беруть участь у проєкті.
Сума виплати на одну дитину становить 15 980 грн (п’ять прожиткових мінімумів для дітей віком 6–18 років). Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.
Хто може скористатися послугою?
Путівки через “єОздоровлення” зможуть отримати:
• діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях;
• діти з багатодітних малозабезпечених сімей.
Послугою можна буде скористатися тільки в тому випадку, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладівоздоровлення та відпочинку, придбаної за рахунок коштів державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.
Цьогоріч дітей за програмою “єОздоровлення” прийматимуть заклади у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в місті Києві, якщо вони внесені до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення і відпочинку та мають облаштоване укриття. На відміну від минулого року, тепер заклад не обов’язково має розташовуватися в карпатському регіоні та мати вищу категорію.
Подивитися, які саме заклади вже долучилися до програми, можна за посиланням нижче. Цей перелік оновлюється і до нього час від часу заклади додаються.
Інформація розміщена за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23722.html