Шановні батьки дітей Нижньодуванської громади! Напередодні літніх канікул пропонуємо для вашої малечі унікальну можливість безкоштовного оздоровлення в ДПУ МДЦ "Артек"!

До переліку категорій дітей, які отримують безоплатні путівки до Артеку у 2024 році додалися ще три:
• діти учасників бойових дій, зокрема і добровольців, визначених у пунктах 19–24 частини 1 статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
• діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, визначених у частині першій статті 10-1 цього ж Закону;
• діти, зареєстровані як ВПО, які отримують допомогу на проживання ВПО.
Як і минулого року, у 2024 році безоплатні путівки також надаватимуть й іншій категорії дітей, а саме:
• дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
• рідним дітям батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одній прийомній сім’ї чи ДБСТ;
• дітям з малозабезпечених сімей;
• дітям, один з батьків яких загинув, пропав безвісти або помер від поранення, контузії,каліцтва чи захворювання, отриманого в зоні проведення АТО,під час здійснення заходів національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, зоні бойових дій.
Для визначення потреб  в путівках на оздоровлення та за отриманням більш детальної інформації ви можете звернуться за номером телефону:0 (66) 802 33 28