Час для щотижневого дайджесту можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

  • 15

Фото без опису

Час для щотижневого дайджесту можливостей для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин. Користуйтеся самі і поширюйте серед друзів та знайомих.

🔹 15 січня розпочалася програма Мінветеранів, за якою учасники бойових дій та ветерани з інвалідністю внаслідок війни зможуть щоквартально отримувати по 1 500 грн для оплати спортивних занять. Гроші надходитимуть на спеціальний рахунок в автоматичному режимі. Подати заяву на отримання коштів можна через застосунок Дія — без черг, зайвих документів і відвідування державних установ. Як це зробити — детально пояснюють на сайті Мінветеранів: https://cutt.ly/Xe3qCTC7. 

🔹 Український ветеранський фонд, рекрутингова платформа Lobby X та ІТ-компанія SoftServe розпочали набір на безплатний курс "DevOps Fundamentals" для ветеранів, ветеранок, військових, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих захисників і захисниць. Знання, отримані під

час курсу, допоможуть опанувати основи DevOps, працювати з базами даних, налаштовувати робоче середовище та оптимізувати процес розгортання проєктів. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень, у вівторок та четвер, з 18:00 до 20:00, на платформі Zoom. Лекції будуть доступні в записі для тих, хто не зміг приєднатися онлайн. Старт курсу – 3 лютого, тривалість – 9 тижнів. Учасники та учасниці, які успішно завершать курс, отримають сертифікат. Зареєструватися на курс можна до 29 січня (включно), заповнивши форму: https://veteranfund.com.ua/devops-fundamentals/ .

🔹 Відтепер родини полонених та зниклих безвісти ветеранів війни зможуть отримати відомості з Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ). Маючи витяг, вони зможуть користуватися належними пільгами до моменту звільнення ветерана

або визнання його судовому порядку безвісно відсутнім чи померлим. Звернутися по витяг можна до місцевого ЦНАПу, незалежно від задекларованого / зареєстрованого місця проживання (перебування). Детально про те, як отримати витяг — за посиланням: https://cutt.ly/se3wgW5c. 

🔹 У складних ситуаціях звертайтеся на Гарячу лінію кризової підтримки для ветеранів і їхніх родин. Якщо ж потрібна юридична допомога — проконсультуйтеся з юристами Українського ветеранського фонду. Для зручності користування ми створили окрему платформу, за допомогою якої можна сконтактувати з нашими психологами та юристами. На платформі ви знайдете номер телефону цілодобової та безкоштовної Гарячої лінії кризової підтримки, а також інформацію щодо груп підтримки; форму зворотного звʼязку для

отримання безоплатних юридичних консультацій — залишайте нам свої питання і наші юристи звʼяжуться з вами та допоможуть. Посилання на платформу: https://hotline.veteranfund.com.ua/. Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

🔹 Ветерани та ветеранки, які вже мають малий / мікробізнес в агросфері або ідею для бізнесу, можуть взяти участь у проєкті SEED 4.0. Це освітній проєкт від Глобального договору ООН в Україні, який допомагає розвитку малих агробізнесів та втіленню найкращих бізнес-ідей в агросфері. Учасники проєкту отримають: безоплатне навчання (онлайн) з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу, мистецтва презентації та комунікації тощо, яке допоможе розвинути вашу бізнес-ідею; відкриті лекції від експертів та експерток провідних українських компаній;

нетворкінг-сесії з колегами з усієї країни (у змішаному форматі); долученість до спільноти SEED — учасників усіх років програми з усіх куточків України. Наприкінці проєкту буде обрано 8 переможців, які отримають грант у розмірі 100 000 гривень. Дедлайн подання заявок — 5 лютого 2025 року. Дізнатися більше та подати заявку можна тут: https://globalcompact.org.ua/projects/seed/.

🔹 Грантовий проєкт «Сміливі» запрошує ветеранів і ветеранок, членів їхніх сімей, членів родин полонених, зниклих безвісти та загиблих захисників і захисниць зробити крок до розвитку власного бізнесу та отримати нові знання у сфері підприємництва й агротехнологій.