Гуманітарний штаб Нижньодуванської військової адміністрації Сватівського району Луганської області в місті Київ отримав гуманітарну допомогу від Благодійної організації БФ «Восток SOS» Восток SOS

Висловлюємо велику вдячність від імені керівника Нижньодуванської ВА Сергія КОРОЩЕНКА Благодійній організації БФ Восток SOS Восток SOS за надану гуманітарну допомогу: продукти харчування, санітарно-гігієнічні засоби.

Допомога буде розподілена серед внутрішньо переміщених осіб з Луганської області по мірі ресурсів, яких вистачатиме.

Це є дуже вагома та суттєва допомога для ВПО з Луганської області.

Видача гуманітарної допомоги розпочалася з 04 листопада ВИКЛЮЧНО згідно черговості реєстрації.

Сподіваймося на продовження нашої плідної співпраці та укріплення теплих партнерських відносин!

Об’єднуючись з кожним днем стаємо сильнішими та крокуємо до Перемоги!!!

Восток SOS Восток SOS