У гуманітарному штабі Нижньодуванської військової адміністрації Сватівського району Луганської області в місті Київ, для мешканців Луганщини, продовжується видача гуманітарної допомоги

  • 448

(продукти харчування та гігієнічні засоби) від Благодійної організації БФ Восток SOS Восток SOS

Гуманітарні набори надаються в порядку черговості реєстрації та з урахуванням надходжень гуманітарної допомоги до штабу.

Крім того, протягом тижня в центрі безоплатно працює низка спеціалістів.

Внутрішньо переміщені особи з Луганської області можуть звертатися для отримання гуманітарної допомоги у найближчий до них хаб, а якщо не в змозі дістатися – отримуватимуть поштою.

З мапою гуманітарних штабів Луганщини можна ознайомитися за посиланням:

https://cutt.ly/MBnUf55

Отримання гумдопомоги! Відтепер діє єдина гугл-форма для всіх штабів, незалежно від області розташування

https://forms.gle/vGGhsLE3TZhP5dxi7

Ця форма заповнюється на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) одноразово. Якщо ви заповнювали форму реєстрації будь-якої громади раніше, цю форму заповнювати не потрібно.

- гугл-форма для отримання «Укрпоштою» - https://forms.gle/iUMHAdPcJTsuNU5J7

Ця форма заповнюється, якщо ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа поза межами населених пунктів, в яких розташовані гуманітарні хаби, на кожну внутрішньо переміщену особу окремо (в тому числі і на дітей) один раз.

«Луганщина моя» Гуманітарний штаб Нижньодуванської ВА Луганської області. Це простір для спілкування та підтримки - як психологічної, так і соціальної, а також вирішення проблем гуманітарної допомоги.

Адреса гумцентру: м.Київ, вул.Поліська,1, графік роботи: понеділок - п'ятниця 10.00 - 15.00

Телефон центру: 093 8150902, 066 9443586

Восток SOS

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар