Гуманітарний штаб Нижньодуванської військової адміністрації Сватівського району Луганської області в місті Київ отримав гуманітарну допомогу від Благодійної організації "Благодійний Фонд" Право на Захист".

Висловлюємо велику вдячність від імені керівника Нижньодуванської ВА Сергія КОРОЩЕНКА Благодійній організації "Благодійний Фонд" Право на Захист" за надану гуманітарну допомогу: ковдри теплі, постільна білизна, подушки, рушники, кухоний посуд, санітарно-гігієнічні засоби.

Допомога буде розподілена серед внутрішньо переміщених осіб з Луганської області по мірі ресурсів, яких вистачатиме.

Це є дуже вагома та суттєва допомога для ВПО з Луганської області.

Видача гуманітарної допомоги розпочнеться з 12 грудня ВИКЛЮЧНО згідно черговості реєстрації.

Сподіваймося на продовження нашої плідної співпраці та укріплення теплих партнерських відносин!

Об’єднуючись з кожним днем стаємо сильнішими та крокуємо до Перемоги!!!