Якщо вам потрібні «доступні ліки»:

  • 123

Фото без опису📌 Нагадуємо, що в Україні діє Програма медичних гарантій, яка передбачає безоплатні ліки.

В оновленому реєстрі (https://cutt.ly/zNEKmz9) 462 лікарські засоби. З них 149 — повністю безоплатні, 313 — з доплатою.

💊 Це препарати для лікування серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, цукрового діабету ІІ типу, нецукрового діабету, розладів психіки та поведінки, епілепсії. Також в програму було додано два нові напрями: хронічне обструктивне захворювання легень та хвороба Паркінсона.

Пропонуємо підбірку ресурсів, на яких можна більше дізнатись про безоплатні ліки та знайти аптеки, які їх відпускають.

▪ за посиланням https://likicontrol.com.ua — сайт «Ліки Контроль» з інформацією про ліки та інструкціями до них, є і мобільний додаток;

▪ можна скористатись чат-ботом «Спитай Гриця» для пошуку препаратів і найближчої аптеки у рамках програми «Доступні ліки»: https://t.me/SpytaiGrytsia_bot;

▪ за посиланням https://tabletki.ua/uk/ — ресурс «Tabletki.ua» для пошуку «доступних ліків» в аптеках.

👉 Якщо ви не знаєте, як почати отримувати «Доступні ліки» під час воєнного стану — роз’яснення можна почитати за посиланням: (https://bit.ly/3DbuHvW)

ℹ Нагадуємо, що для пацієнтів, які лікуються у стаціонарі, ліки з Національного переліку лікарських засобів надаються безоплатно на весь період лікування. Нацперелік містить назви основних безпечних лікарських засобів із доведеною ефективністю, які використовуються під час лікування проти найпоширеніших захворювань в Україні. Медзаклади закуповують ліки з Нацпереліку самостійно. До нього входять понад 400 препаратів (проти серцево-судинних захворювань, хвороб органів дихання, інфекційних захворювань, хвороб кістково-м’язової системи, хронічних захворювань нирок тощо).

👉 Перевірити наявність ліків у медзакладі можна на «Є ЛІКИ» https://eliky.in.ua/